KIM JESTEŚMY ?

Vosse sp. z o.o. jest jednym z czołowych producentów elementów i konstrukcji stalowych w regionie. Siedziba spółki znajduje się w Miechucinie k/Kartuz.

PARK MASZYNOWY

Posiadamy dwie hale do montażu konstrukcji o łącznej powierzchni 1800m2, magazyn o powierzchni 600m2 oraz place do składowania materiałów stalowych i wyrobów gotowych. Łączna powierzchnia naszych terenów produkcyjnych to 5000m2. Jesteśmy w stanie wyprodukować konstrukcje o masie jednostkowej do 10 ton.

PROFESJONALIZM

Dzięki skutecznie wypracowanemu systemowi produkcji i wysoko wyspecjalizowanemu personelowi, realizujemy zlecenia w sposób nieprzerwany i w pełni kontrolowany. Posiadamy wewnątrzzakładową kontrolę jakości, dzięki czemu możemy zapewnić klientom jakość produktów zgodną z otrzymaną dokumentacją techniczną.

CERTYFIKATY

Jesteśmy firmą z systemem zarządzania certyfikowanym przez DNV GL obejmującym zakres produkcji konstrukcji stalowych w średnich i dużych seriach oraz spawania elementów i konstrukcji stalowych zgodnie z ISO 9001. Posiadamy także Certyfikaty EN 1090 oraz PN-EN ISO 3834-2 potwierdzające, że wytwarzane przez nas konstrukcje spawane spełniają wymagania międzynarodowych norm oraz obowiązujących przepisów prawnych i specyfikacji.

HISTORIA

Vosse sp. z o.o. to sukcesor firmy Wandtke Grupa, przekłada się to przede wszystkim na kontynuację ponad 30 letniej praktyki w dziedzinie produkcji i spawania konstrukcji stalowych. To bogate doświadczenie sprawia, że Vosse, od początku posiada silnie ugruntowaną pozycję na rynku. Nasi klienci mogą zatem liczyć na niezmiennie wysoką jakość wyrobów i profesjonalne podejście do zadań, które powierzają naszej spółce.

TWÓJ PROJEKT CZEKA NA REALIZACJĘ ?

Wyślij go do nas i sprawdź jak korzystna będzie nasza oferta!

TOP